Обов’язок як дишло

Пряма мова Резнікова:

Моя персональна думка – ця петиція не зовсім на користь обороноздатності країни.

На сьогодні Конституція говорить про обов’язок кожного громадянина боронити свою землю.

Питання піти відпочивати, коли війна ще не закінчилася і перемога попереду, мені здається, це трохи дивний підхід.

У парламенті є конструктивніший підхід, проєкт закону, який ми підтримуємо – можливість надання відпусток певний період часу, можливість відпочити, перепочити та переключитися.

Щодо демобілізації – уявіть собі, сьогодні у нас під багнетом близько мільйона людей. Уявіть, мільйон відпустити, мільйон набрати, а навчити їх, підготувати? Для мене це дуже дивно звучить, не розумію авторів цієї петиції.

Давай міністр, напрацьовуй політичний капітал до майбутніх виборів! Не зупиняйся.

Покажи всім ще не мобілізованим, як їх кинуть при першій нагоді. Розкажи мобілізованим, як підписання контракту тероборони 24го лютого перетворилось на мобілізацію осіб що добровільно з’явились в пункти комплектації особового складу.

На жаль, міністр так і не зміг пояснити, чому обов’язок за Конституцією є у всіх. А виконувати його будуть тільки невелика частина населення.

Після цього пропаганда ЗСУ - це не покарання набуває особливо цинічного змісту. Навіть в тюрьмах засуджені хоча б знають, скільки ще залишилось.

можливість відпочити, перепочити та переключитися сцаніна в очі продовжується.

Що ж. Навколо мене - 19 виборців (взвод). Знаю тепер, що казати - завдякі якій політичній силі вони будуть мати чудову можливість відпочити. Звичайно, ефект Даннінга-Крюгера ніхто не відміняв і закорєнєлим Зе фанатам все буде божа роса. Але таких тут аж один.

Держава кине тебе завжди - наче і універсальний слоган, але є нюанс. При Порошенку за 5 років війни такого не було - знаходилась можливість для дембеля. І це за умов панування бариг. Зараз же вдвічи частіше мають міняти людей - адже бубочка прийшов, порядок навів.

Виходить так, що у автора петиції розуміння і здатності керувати армією більше, ніж у цілого міністра. Так, процесс звільнення одних і мобілізації інших - це природній процес. Це якраз робота міністра - адміністрування процесів в армії.

Ніяка відпустка не переключить людину від служби в армії. І думати про це треба зараз - а не тоді, як смажений вовчок вхопить за бочок.