Маленький ювілей в армії

Згадки початку війни

Згадую перший день війни: сіпання між центрами призову, розгорнутими в школах, військоматом і теробороною.

Нарешті - в черзі до тероборони, першими пуськають з бойовим досвідом, далі - хто в армії служив і вже тільки тоді - всякі айтішніки.

Півдня - щоб зайти до приміщення, далі - підписання контракту і черга на отримання зброї. Отримав зброю - а згадуються одразу кадри хроніки часів Другої світової: кияне отримують гвинтівку, пачку набоїв - і прямують на околиці міста.

Це відчуття нереальності, відчуття статиста у фільмах дитинства про війну буде і далі флешбеками накатувати час від часу: при побудові захисних споруд, розвантаженні напівтрухлих ящиків з бк, копанні окопів.

Ізвєчні питання

  • что делать?
  • кто виноват?
  • что делать тому, кто виноват?

Буча, Ірпінь, Маріуполь - для чого це все? Картинка з новин не має об’єму або запаху, да і звук передається слабо. Але це живі люди - яким чином їх смерті підуть на користь Росії?

Можем павтаріть розстріли мирного населення!? Винищення міст - який в цьому сенс, крім утилізації бк? Хай там в Маріуполі залишились вцілілі квартали, але хто там буде жити? Де працювати?

зруйнований будинок Україна

Все це затіяно заради війни з НАТО? Але розвалена економіка України буде не дуже допамагати в цьому, попри всі технології Південмашу чи Арсеналу.

Території? Та невже їх мало в 1/6 суші?

Розхитати продовольчу кризу в світі і, далі - світовий парядок? Так картоплю до нас везли з Єгипту, невже не буде кому прогодувати світ?

UPD: спало на думку після атаки 27 липня: росія косплеїть дії НАТО в Югославії?

Теорії змови

З пояснень маю теорії

самашедша

Мумія Лєніна, мавзолей та зірки Кремля уввійшли в резонанс і оккультні знання червоних комісарів вплинули деструктивно на моральне і психологічне в значної кількості населення. Путін міряє есесівську форму по вечорах і косплеїть Гітлера як може: олімпіада, аннексія, вирішення національного питання в сусідній країні. Цікаво, він теж спалить себе?

Вірю в союзників України і підтримку Заходу.

імперіалістична

Воєнщина заходу забоялася втратити бюджети на фоні миру-жвачки-дружби з Росією і стала впливати на вживлені Путіну і російській еліті електроди. В Путіна закапала слина, клацнув рефлекс - і пішло поїхало.

прогресорська

Хтось подивився на українське лавіювання між Заходом і Московією протягом 23 років незалежності і вирішив розпочати стимуляцію національного свідомого:

- є хто за об’єднання з Росією і Євроасоціація не на часі вам? Є прихожанє УПЦ ФСБ?
- нате вам розгон Майдану і аннексію Криму

- хтось ще голосує за проросійські партії?
- отримайте так звані ДНР і ЛНР

- какая разніца как називається вулиця, аби був асфальт?
- ось вам різниця у вигляді Калібрів, Градів і Смєрчей.

фантастична

Інопланетяне знімають реаліті шоу. Сподіваюсь на галактичну поліцію, що всіх врятує і вимкне ретранслятори.

олігарх мінус

путін хоче зібратись в СРСР хоча б трьома країнами: росія білорусія Україна.

Перші дві в нього в руках. З Україною - складно, крім примхливих українців ще є олігархи, які теж не поспішають ділитися владою. Саджати олігархів у преЗеденте виходить слабо: чи то Закон про олігархів вийшов кривим, чи то вдачею не вийшов.

Вплив олігархів на полі тичну ситуацію вимірюється в коштах, які ті можуть залучити на реалізацію своїх хочу і в людському ресурсі (працівниках) газет заводов пароходов. Згадайте шахтарів, що стукали касками на Хрещатику, антімайдан, який збирав Янукович, завод хлору, який хтів вимкнути Коломойський.

Щоб позбавити олігархів цих ресурсів - треба перепахати артою/ракетами заводи/шахти. Олігархи стануть більш договірними і у Зеленського вийде стати слабкою подобою найвеличнішого керманича країни. Далі залишиться технічно провести Оман 2, актору - зіграти я устал я ухажу і копією білорусі отримати Україну на блюдечку.

Статистика трьох місяців. Втрати Росії у війні з Україною

war statistics 2022 Russia Ukraine