Справжні чоловіки з ТРО

Перед початком занять з тактики:

- ну що, вдягнемо броніки, як справжні мужики?

Той же хлоп через 15 хвилин

- ой, давайте не будемо в піску вправи лежачи виконувати, бо будемо в пилюці.

Правда це той самий, що якось заявив:

- треба записатись на манікюр, бо як запустить - потім не зробиш нічого з руками.

втрати росії 19го серпня

При чому дивує, як добровільна участь в захисті Батьківщини поєднується з бажанням намутити хоч крапочку на свій рахунок: це може бути як щось матеріальне від волонтерів так і зайві години увалу. Мутяться зайві п’ять годин увалу, ризикуючи залетіти і поставити під загрозу всю систему існування відпусток додому на добу.

ТВО комвзводу попросив йти додому після 15ї. Ідея в тому, щоб особовий склад був у наявності, поки в перші півдня можливий двіж. Наче нічого складного.

Але ці години можна провести вдома, то ж в добровільно мобілізованих падає планка і вони ладні на 12и годинне чергування, обмін денної зміни на ранню ранішню, аби намутіть на халяву зайвих годин вдома. Те, що залетять і припинять відпускати взагалі - не береться до уваги.

А потім - повітряна тривого, свістать всєх наверх - а свістать і нема кого, особовий склад - в пройобах.

У відпустки за сімейними обставинами пересічні трошники ломанулись так жваво, що аж курява здійнялась.

Один примудрився чотири рази з’їздити бухнуть в Полтавську область. І перед четвертим вояжем прийшов отримувати моє благословіння, бо тво поставив умову: відпустку надасть тільки якщо все відділення погодиться чергувати замість відпусника. Благословіння не отримав і побіг в батальйон жалітися на сімейні обставини. Другий сказав а хто вам на дайоть, випустивши з уваги той факт, що за їх широкими спинами краю черги у відпустку не було видно.

Нічна тривога, підняли зустрічати шахідів. Купа невдоволення що

  • тривоги не було
  • в телеграм каналах завжди пишуть а це немає
  • сам ротний спить далі

Те, що живі люди можуть спати вночі (замість писання в канали), що ротний як мінімум віддав наказ то ж не спить - до уваги береться з другого разу і то зі скрипом. А все, що треба було - стати постояти, слухати двигуни і дивитись на зірки.

Абсолютно побутова розмова на тему іспитів в ДАЇ і купівлі водійського посвідчення. Один пояснював купівлю водійського посвідчення собі красівому тим, що вже вміє водити авто. А ці нудні перевірки рівня знань всіх знаків абсолютно йому не потрібні. Як знаки так і перевірки. А якщо порушить ПДР - він сплатить штраф без проблем. А години через дві, переключившись на розмови пра палітику той же самий хлоп патетично з відчаєм запитав невже ми самі не зможемо побороти корупцію і тільки зовнішне управління врятує Україну від корупціоної прірви!?

Суспільна угода у вигляді існування держави? Та ну, ось же вона, своя сорочка: близька і така рідна…

Поступитися дрібничкою у вигляді дотримання вказівок командира? Пфф, не для того мама квіточку ростила. При цьому це реально фігня на фоні піздорєза окопного. Як вони окопну війну, цікаво, собі уявляють і будуть виконувати накази стояти до підкріплення?