Google Pixel 4a намалював No sim card

Гугл Піксель не бачить сім карту. No sim card і все. Сім карту поміняв - не допомогло :-(

Пошук по інтернету сказав, що вирішується це в надрах Гугла заміною материнської плати. Мені зараз серед пісків ще тільки цього не вистачало.

Нашукав ще цікаву комбінацію з конфігурації стандартів gsm (для Pixel 2).

Dial ##4636## to get to the network settings (At first nothing happened for me, but after a few seconds the menu appeared. If you don’t see it at first, enter the code in the dialer again)

Tap on Phone Information

There’s a small drop down with network settings. Check to make sure that it’s set for: LTE/CDMA/UMTS auto (PRL) (Mine was set to LTE/CDMA auto (PRL), no idea why it was different or what may have changed it)

Тільки це не допомогло - налаштування такі, як треба. Посовав Enable DSDS (як у дружини) - не фуричить. Всякі перезавантаження, витягти/вставити, safe mode нічого не змінили.

З плану Б є ще спроба перейти на eSim, хоча хто зна, в якому місці зламався цей телефон. Якщо це здох весь gsm модуль - тоді пічаль.

Pixel 4a gsm settings

UPD В Києві ремонт навряд чи можливий: відсутні запчастини. Хоча по телефону казали треба тестувати, днів 10.

Аукціон на allegro.pl не виграв. Мабуть і добре, економії було б хай 1000 грн але виникає питання доставки і проходження митного контролю. Питання чи не вкрадуть по дорозі? та скільки навісять мита? Так-то meest - працює.

Відправити в Америку на ремонт - правлять одразу 270$ що демотивує.

Pixel 4a gsm settings

Купив тут бушний сумного чорного кольору за 7000 грн. Підозрюю, що з того самого allegro - тільки привезений в кармані.

Взагалі дивує, що невеликих охайних телефонів роблять все менше. Доки живий канал постачання 4х пікселів в західні області неньки - можна жити. А там і чіпізація населення, сподіваюсь, бо носити великі телефони - банально карманів не вистачає.