Голосування не “за” а “проти”

Виборців Зеленського все більше. Інформації - теж. Головне тепер не перейти на крик від усвідомлення причин помилки на виборах 2019.

Зайшла розмова - чому в мене Дії немає на телефоні?

Відповів що не знаю, що краще: ситуація коли віджали|загубив телефон і взяли кредит чи тягати за собою купу фізичних документів. І Слуг народу не люблю - а Дія з’явилась завдяки потужним зв’язкам розробників з цією партією.

Якщо автоматизувати бардак - буде автоматизований бардак.

Замість реалізації нових типів довідок в Дії більш корисним би було зрозуміти, чому кожен рух в державних органах - це копія паспорта та податкового коду. Хай державні установи отримують мою згоду (через ту саму Дію) і мають справу з цифровим підписом фізичної особи а не стосами копій паспортів|кодів.

Наступне питання:

- так ти за Порошенка голосував? Всі, хто за нього голосував, Слуг народу не люблять
- так, а хіба був інший варіант?
- ну от я знаю як Порошенко прийшов до влади (на виборах президента - як ще!?) І голосували люди не за Зеленського а проти Порошенка.

Тобто проти Порошенка могли поставити будь-яку кандидатуру, хоч чорта лисого. І той би виграв - аби не Порошенко.

Чим поганий варіант голосувати “проти”? При голосуванні “за” виборець аналізує програми кандидатів (так, трохи смішно самому), дивиться на наявний політичний багаж кандидатів, слухає як кандидати дають інтерв’ю без бумажки і чи не “пливуть” вони від несподіванних питань журналістів.

При голосуванні “проти” єдине, що цікавить виборця - аби не той, проти якого.

журналістські стандарти від Укроправди