Еволюція висловлювань посадовцівів про перебіг війни

халва-халва

піздєть - не мішки ворочать

Одразу зазначу, що навіть суто військовими методами вирішення конфлікту не бачу. Навіть за умов витеснення військ московітських за кордони 2021|2013|1991 залишиться недоімперія на кордонах.

І імперії вистачить надовго. Не знаю, на скільки вистачить підтримки заходу.

То ж за суто військовими виходами на кордони повинні бути дії, спрямовані на зміну агресивної політики імперії. А це - зміна політичного ладу як мінімум.

до кінця 2022 року - в Криму

24.05.2022 Буданов стверджував про

ресурсов в россии осталось на 12 месяцев, поэтому активная фаза боевых действий должна пойти на максимальный спад к концу 2022-го

до кінця року ЗСУ мають зайти на теріторію Криму

весною 2023 - звільнити Крим

01.10.2022 Буданов пообіцяв що

Україні вдасться деокупувати Крим наприкінці весни 2023 року. Буданов зазначає, що “взимку війна значною мірою стихне”.

“І після зими почнеться завершення цього конфлікту - виходом на першому етапі на адмінкордони станом на 1991 рік”, - сказав він.

За його словами, спираючись на ті факти, які відомі йому, звільнення Криму буде здіснено до кінця весни.

коллапс в росії незабаром

3.10.2022 декілька днів - це має бути менше, ніж 10, навіть в США.

Американський філософ, політичний економіст та публіцист японського походження Френсіс Фукуяма спрогнозував великий колапс у Росії. Про це він написав в Twitter.

Хоч і не укро посадовець, але най буде. Трохи сумнівно тільки виглядає, бо collapse - може значити геть не колапс на твіторський.

twitter screenshot

upd 2022-10-08 Падіння російського мосту в Крим - це ж теж collapse? Дружина аж п’ять яєць вбила до сирників замість чотирьох.

collapsed bridge to crimea

не роки-роки

07-09-2022 Обережний Данілов каже, що довго, але не роки-роки. Тут і сім місяців - довго. Уявляю, як воно там на передовій.

Я дуже обережно, ви знаєте, до цього ставлюся. Я кажу, що раз – це буде непроста війна; два – перемога буде за нами; три – не буде швидкої перемоги, але це точно не роки-роки

до різдва 2022

08-10-2022 Якесь джерело в уряді Великобританії екстраполює рух ЗСУ км на день, судячи з усього: t = S / V і панєслась…

The Times хоче грошей за текст, то ж залишається тільки читати переклад.

Успіх Збройних сил України у прориві російських фронтів породив надію серед західних урядів і військових експертів, що війна може закінчитися вже до Різдва. Якщо прогрес Києва збережеться, сили Путіна будуть витіснені з Донбасу та назад до Росії до кінця 2022 року.

Херсон до 22 жовтня

15-10-2022 Це від журналістів, але най буде: освобождение Херсона на следущей неделе (саме так, російською, як і весь ролік)

24 канал про Херсон Фабрика новин про Херсон

UPD журналісти налажали в заголовках (24 жовтня)

Московіти пішли з Херсону 11 листопада (офіційно заявили, що пішли). В той же час в мережі постять фотки де цивільні люди з автоматами і поруч - знята військова форма в російському камуфляжі.

дивний Подоляк

16-10-2022 Радник ОП пише в Твіторі (обережно оминаючи дат):

План з демонтажу “путінського авторитаризму” у самому розпалі: тотальна мобілізаційна зачистка вулиць міст, швидка підготовка бомбосховищ у Москві, самостріли мобілізованих у Бєлгороді, арешти генералів та конфлікт у ближньому оточенні. Геніальний триденний “стратег”

Де тільки він побачив план демонтажу? Чи це така спроба подивитись на готування Москви до подальшої війни як на те, що розвалить федерацію?

Дивно, що 23-го лютого 2022 Подоляк нічого такого не писав про колони техніки, що шикувались під кордоном вздовж доріг. А, так в нього твітер з’явився тільки після навали московітської!

конвульсії, йопта

16-10-2022 Поршенко зазначив про

Поки в мордорі конвульсії від розуміння наближення поразки, ми, українці, працюємо над посиленням нашої армії.

уточнення про терміни теж не було.

гра

конвульсії від розуміння наближення поразки - як сформульовано, а?

до літа 2023

18-10-2022 Буданов продовжує прогнозувати:

до літа - вихід на кордони 1991 року (цікаво, чому не на кордони 2013 - чи щось мінялось?)

Як людина, в якої свистів калібр і прилетів через 500 метрів в ціль - читаю це сьогодні з … здивуванням.

мопедам - 2 тижні

19-10-2022 Обіцянка Арестовича “вирішити” питання мопедів за два тижні

солодкий

UPD 20-11-2023 Мабуть мова йшла про Гепарди, судячи з заголовків Німеччина поставила Україні 30 зенітних установок (САУ) Gepard. Чи можна це назвати вирішенням питання не дуже впевнений. Але впевнений, що Гепард - явно не антидронова станція і що 30 - не сотні.

в

Попри заяви Арестовича московіти розвалили електрику в Одесі 10.12.2022. Кажуть - дронами.

Крим - до весни

20-11-2022 Заступник міністра оборони України Володимир Гаврилов не виключає можливостi звiльнення Криму до кінця грудна й закінчення війни навесні. Але для цього потрiбнi змiни у самій Росії.

Це мистецтво заголовку вмістило в себе але. Але нащо робити такі заяви!? Вони когось надихають хіба? Почитавши з півроку такі фантазії мозок переходить в стан ви всьо врьотє і не сприймає їх взагалі.

І це - цілий зам міністра оборони…

зам

Tags:

Categories:

Updated: