музика в дорозі. Багато музики

З часів попереднього авто користувався ipod-м, щоб мати можливість слухати музику а не кашу з радіо. Aux вхід в passat-і навіть не знаю, чи є. Рідна магнітола читає ipod “як відкриту книгу” при підключенні по usb: тут тобі і картинки альбомів і назви треків хоч на екрані головного пристрою, хоч на панелі приборів.

Але проблеми ipod-у нікуди не ділись:

  • заморочливе поповнення музичної колекції. Починаючи від того, що не на всіх компах той ipod видно і закінчуючи нудним itunes інтерфейсом.
  • replay gain наче приймається itunes-ом до уваги, але все одно відчутно різницю і треба підкручувати гучність
  • сам ipod після 8и годин в дорозі (в середньому) підвисав. Мабуть щось з ipod-ом. При тому, що були зупинки з вимкненням двигуна
  • random режим для 3200 композицій в одному playlist-і був не зовсім рендом: деякі пісні грались частіше (після підвисання айподу) деякі - не було чути взагалі.

І одного чудого ранку я спробував SD карту. 32GB extFAT прочитались одним духом.

На флешці записано чистий набір mp3 файлів

Синхронізація з компом відбувається будь-якою тулзою, що синхронізує файли Відображаються ті самі обкладинки альбомів (назви альбомів чомусь відображаються не завжди) І немає більше гидкого напису “Unknown album” для композицій, де не заповнено альбом (якщо назва композиції і групи короткі, то єдине, що гарне видно - це unknown album) Аналогічно програвання зупиняється при розмові по телефону і при відкритті дверей після вимкнення двигуна. Але random режим - це справжній random, стало чути композиції, про які вже майже забув. Склалось враження, що ретельне розкладання файлів по каталогам в стилі виконавець-альбом не дуже гарно сприймається головою (одні композиції граються частіше, інші - майже не чути). Звалив купою в 10 каталогів, стало краще. При потребі можна сортувати композиції за виконавцем з інтерфейса.

Єдине, що все ще є VWшна заморочка з каталогами і random режимом: ГП починає грати композиції з першого каталогу, в якому знайдені mp3, і всіх його child-ів.

Якщо в корені сд карти лежать каталоги [rock] [pop] [tales] то грати random-ом можно або вміст rock або вміст pop або tales. Разом - ні. То ж треба покласти mp3 в самий верх, щоб було якось так: [rock] [pop] [tales] icq.mp3 і тоді після того, як карту було вставлено до магнітоли програвання почнеться завжди з mp3 файлу, а далі вже в випадковому режимі будуть відтворюватись композиції з каталогів [rock] [pop] [tales].

upd залив музику в телефон

Залив музику в телефон (GooglePixel 4a) - слухати під час нудних чергувань. Виявилось, що Google Auto вміє в фоні грати музику плеєром з Android. В мене встановлено MediaMonkey, який розпізнається AndroidAuto.

В результаті музика автоматично запускається разом з AndroidAuto і автоматично ж ставиться на паузу при від’єднанні телефону від авто.

З поганого - не пробував ще синхронізувати зміни колекції mp3 на компі і телефоні. Зазвичай для цього я використовую FreeFileSync, не знаю, чи він побачить телефон.