vw carnet - варто активувати чи ні?

Існує така собі система VW CarNet - придумка для підключення екрану авто до WWW. Чисто теоретично ця послуга додає інтерактивності і має допомогти водієві актуальною інформацією про всякі речі, що можуть стати в пригоді.

На практиці виходить так, що корисна ця фіча тільки для тих, хто не має смартфону. Будь-який Andriod чи Apple смартфон (WinPhone не бачив) впевнено перемагає можливості CarNet: новини, погода, POI, парковки, заправки

Все це з легкістю можна отримати, запустивши Maps чи просто Chrome на мобільному. І для CarNet і для смартфону потрібне підключення до інтернету. Але в смартфоні одразу маєш звичний інтерфейс та “рідні” POI з гугл карт. А в автомобільному маєш додатково це залити. Так, для додавання POI підтримуються формати .asc, .csv, .gpx, .kml/kmz, залити можна через веб інтерфейс

Далі коротко приклади того, як виглядають функції CarNet

vw car net vw car net vw car net vw car net vw car net

Погода, парковки і заправки прив’язані до місцезнаходження авто, досить зручно. RSS канали можна налаштовувати на сторінці профайлу користувача в CarNet

vw car net

Головна проблема - при прокладанні маршруту наче є відмітка “враховувати затори” але воно геть не схоже на ті самі Google Maps. В CarNet київські пробки заторами не вважаються, мабуть потрібне щось більш масштабне, ніж пробка на Північному мосту.

Є ще можливість з сторінки CarNet замовити звіт про стан авто - коли авто отримає доступ до мережі, сформує звіт, що буде виглядати якось так:

vw car net

е може бути корисним для комерційних автопарків або якщо авто експлуатується дуууже далекою від техніки людиною. Але для пересічного водія, що кожень день і так дивиться на попередження про необхідність заміни мастила, мабуть не дуже.

Звичайний смартфон, що має підключення до інтернету, надає більш зручні сервіси. Єдине, в чому програє комбінація з Android Auto + smartphone при використанні в авто - це що воно не вміє виводити на панель приладів ніяких підказок з навігації (як це вміє штатна навігація). І екран магнітоли зайнято навігацією в android auto. А підказки доводиться або сприймати на слух або весь час зиркати на екран магнітоли.

Tags:

Categories:

Updated: